Listopad 2012

Když se vrátím zpátky!

27. listopadu 2012 v 10:29 | Machiina |  Deníček
Ahoj,dám malou pauzu s tím projektem 25 dní..Mám k tomu pár důvodů a hlavně,že mě to přestává bavit,protože nevím,co psát a u niká mi tam podstata mé osobnosti,ale k věci.Nedávno jsem vypomáhala s jednou KIDS PARTY!Kde bylo 23 dětí..:D!Chápete..prostě 23 dětí a teď jim udělat aspoň nějakou pomyslnou zábavu . Nejvíc se jim samozřejmě lbilo tyranizovat mého kámoša.Tak jsem ho v tom nechala topit asi 20 minut,aby se děcka unavily. Dali jsme si párkrát mašinku..a bylo.Každopádně nechápu,jak může moje teta uspořádat oslavu pro 23 dětí + nějaký ty maminy.To je anarchie.Chápu,že žije dětma,ale 23!!!Už to číslo samo o sobě je děsivý.Ale nakonec jsem si to užila.Dokonce jsem jela přes Brno s namalovanýma fouskama,jak dement,ale to už je vedlejší. :D
Machiina!!A jede,jede mašinka!!:D

25.dní-7.den

25. listopadu 2012 v 13:09 | Machiina |  Deníček
Pro dnešek jsem si vybrala téma ,,Kam bych se ráda podívala" ..asi je jasný,že to většina lidí bude mít podobné místa..aspoň něco určitě..;). Takže se k tomu nebudu asi ani moc rozepisovat,protože obrázek vždy vypovídá za vše. Každopádně všechny místa,kam chci jet jsou daleko..hoodně daleko :D Mno v souladu s ČR je daleko úplně všechno. :D.Jinak dneska budu zase hlídat prcky..tomu se říká dobře využitej víkend.Zítra kids party :D!!BUdem zaskládaní s kámošem dětma a budem si tam někde v rohu zpívat dětský písničky..:D A kdy se budu učit??Tož to je ve hvězdách..komu by se chtělo :D.

25.dní-6.den

23. listopadu 2012 v 20:09 | Machiina |  Deníček
Narazila jsem na téma ,,Kdy jsem byla spokojená se svým životem" a ráda bych se k němu rozepsala.Jednak těch dní je víc s nejlepšími kamarády a z druhé strany je to věc,kterou jsem zažila sama bez nich..a k ní se teď rozepíšu.
Bylo to tohle léto..vypadla jsem z domu do Vídně na studentskou kolej-učit se.Jo všichni si říkají učit se o prázdninách?!!Ani za nic!Měla jsem úplně stejný názor,ale nakonec jsem usoudila,že ji budu potřebovat,tak proč nevyrazit mezi nové lidi a trčet doma?Tak jsem jela.No detaily nejsou tak důležité.Samozřejmě tam bylo nejvíc Rusů..já osobně měla 3 na pokoji (vstávaly v 5 ráno a žehlily si tričko na stole.O prázdninách!!).Našla jsem si tam dobrou bandu z Česka a Slovenska.Na to,že jsme se znali 2 týdny jsme si hrozně přirostli k srdci..pořád jsme se smáli a vůbec jsme se nedělili na nějaký takový ty stupidní skupinky,jako,že ta má divný vlasy s tou se bavit nebudem.Chodili jsme si zaběhat k Donau,Starbucks,Prater,pááárty!!Ty dny jsem si myslela,ež už víc naplno žít nemůžu.Užila jsem si úplně každý den.
A tady fotky,který v podstatě všechno vystihují!


Jsem ta v té kostkované košili!(Vzpomínkový článek)
Machiina

25 dní-5.den

18. listopadu 2012 v 15:49 | Machiina |  Deníček
Už 5. den pomalu nevím,co vymýšlet na dané téma.Dnešní je ,,V co věřím?"
Asi první,co mě napadne je ,,láska na první pohled" ..napadne mě to proto,že už jsem jednu takovou jednou zažila.. :D
Je to naivní..vím to,ale tak pšššt!!Stejně jako věřím,že začínat si něco s nějakou kurvou jje na nic..protože je to jenom momentální potěšení a nikdo si to neužije víc než s osobou,kterou má rád..a je mezi něma určitý napětí,chemie a hlavně vášeň!!
Věřím,že peníze nezachrání člověka,protože každej si je může nějak vydělat..když je nutně potřebuje..ale ten člověk se musí zachránit tím,že začne něco dělat..
Věřím na vzdělání (gympl,vysoká..).Protože ti,co nemají vzdělání si kazí život. (můj názor..)
Věřím,že se kluk může kamarádit s holkou..jenže na druhou stranu bůh ví,kdy se něco stane mezi nima.,ale upřímně řečeno,každý vztah začíná kamarádstvím.
Taky věřím,že ,,radši hnusná pravda,než pěkná lež".
A nakonec asi věřím na mrtví mezi náma..(psycho..co naděláš :D).
Věřím v hromadu dalších věcí,ale nebudu říkat,jak modelky ,,věřím na světový mír"..protože bych lhala.Všichni mají v sobě nenávist,zlost a jak se všichni přetvařujou,tak je jasný,že to časem někde bouchne.
Tumblr_mbi9ntfa0w1qa5lodo1_500_large
Machiiina!!

25 dní-4.den

12. listopadu 2012 v 19:09 | Machiina |  Deníček
Ahooj,každá písnička většinou připomíná nějakou chvíli v životě/vzpomínku..:D A já se rozhodla udělat další den..něco na způsob ,,10 náhodných písniček.." Každopádně by mě zajímalo..jestli zrovna k tady těm máte nějakou vzpomínku ;) Ráda si přečtu :D
A4ez1jkceaadl3k_large

25.dní-3.den

9. listopadu 2012 v 17:20 | Machiina |  Deníček
Ahoj,dneska jsem si připravila článek na téma ,,Jak se teď cítím"..myslím,že je důvěryhodnější dát sem rovnou animace..než se vypisovat.25 dní-2.den

7. listopadu 2012 v 12:19 | Machiina |  Deníček
Ahoj,takže dneska je na pořadu dne téma.. ,,10 faktů o mně"
Ptala jsme se i kamarádů..ať mě označí jedním slovem..padalo často vysmátá,narušená
..dokonce i zmatená nebo komplikovaná
EH..zakřiklá?NE!:D
A teď vážně 20 faktů!
1)VYSMÁTÁ-ANO(kvičím jak prase)
2)NARUŠENÁ-100%
3)KOMPLIKOVANÁ
4)VŽDY SE SVÝM NÁZOREM
5)LÍNÁ

25 dní-1.den

4. listopadu 2012 v 14:09 | Machiina
Ahoj,dneska jsem si připravila článek s názvem ,,Pět věcí,které bych v tuhle chvíly chtěla říct 5 různým lidem."
Takže začneme..Tumblr_mcvo3ejtti1rxa70do1_500_large

Wish list

1. listopadu 2012 v 21:29 | Machiina |  Ostatní
Ahoj,rozhodla jsem se pro můj WISH LIST,který tady budu průběžně měnit..
Takže jdem na to ..třeba vás něco pobaví :DOdmaturovat
Odjet na půl roku do Německa
Uklízet si v pokoji
Poznat ho ještě blíž ))
Napít se krve
Žít dneškem a ne čekáním na pátek
Naučit se projevit vlastní názor
Dokázat někomu říct,co k němu cítím.
-Machiina..však ono to časem bude delší sloupec..:D

Nevaž se!Odvaž se!

1. listopadu 2012 v 18:00 | Machiina |  aktuality
Ahoj,školy je až,až..i když teď skončily prázdniny.Každopádně je mi celej den dostatečně zle.
Ale zpátky k tomu ..Vemu pár novinek z CINEMA CITY (Palace Cinemas)..
Takže v nejbližší době výjde pár filmů..tak tady


Zbytek pod perexem.))